Imprezy okolicznościowe

Gościniec Mazurski to idealne miejsce na  organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin, 18stek, urodzin, imienin, bankietów, andrzejek oraz spotkań biznesowych i imprez firmowych.

Dysponujemy dużą, stylowo urządzoną, klimatyzowaną salą, mieszczącą do 120 gości. Zapewniamy wyśmienite dania , duży wybór tradycyjnie pieczonych na miejscu ciast oraz obsługę na wysokim poziomie. Nasi goście nie muszą martwić się o swoje samochody gdyż oddajemy do dyspozycji strzeżony parking.

Z chęcią pomożemy Państwu w wyborze menu. Skomponujemy je w oparciu o Państwa życzenia i preferencje smakowe.

Restauracja

Wszystkich naszych Gości serdecznie zapraszamy do stylowej restauracji mieszczącej się w Gościńcu Mazurskim. Nasza sala restauracja jest, duża, przestronna, klimatyzowana a dania bardzo smaczne.

Pokoje

W naszym obiekcie Goście nie tylko smacznie zjedzą ale także odpoczną przed dalszą podróżą. W ofercie posiadamy 7 dwuosobowych pokoi. Każdy z nich posiada własną łazienkę oraz mały aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, filiżanki, szklanki, sztućce, kieliszki, kawę i herbatę. Na wyposażeniu 4 pokoi znajduje się klimatyzacja.

Z uwagi na trwające zagrożenie epidemią COVID-19
Nasz Obiekt rygorystycznie stosuje wszystkie procedury bezpieczeństwa.

Menu
Gościniec Mazurski