Restauracja

Wszystkich naszych Gości serdecznie zapraszamy do stylowej restauracji mieszczącej się w Gościńcu Mazurskim. Nasza sala restauracja jest, duża, przestronna, klimatyzowana a dania bardzo smaczne.

Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej. Posiadamy bogate menu, a w nim doskonałe pierogi, wykonane według własnej receptury, wyśmienite dania z wołowiny, wieprzowiny, drobiu oraz ryb odławianych  z sąsiednich mazurskich jezior, znanych z wysokiej czystości wód.

Potrawy serwowane w naszej restauracji przygotowujemy w oparciu o składniki najwyższej jakości. Posiadamy własny ogród z warzywami, które wykorzystujemy  do przygotowywania naszych potraw.

Na deser polecamy kawę lub herbatę z kawałkiem pysznego, domowego ciasta własnego wypieku.

Imprezy Okolicznościowe

Gościniec Mazurski to idealne miejsce na  organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin, 18stek, urodzin, imienin, bankietów, andrzejek oraz spotkań biznesowych i imprez firmowych.

Pokoje

W naszym obiekcie Goście nie tylko smacznie zjedzą ale także odpoczną przed dalszą podróżą. W ofercie posiadamy 7 dwuosobowych pokoi. Każdy z nich posiada własną łazienkę oraz mały aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, filiżanki, szklanki, sztućce, kieliszki, kawę i herbatę. Na wyposażeniu 4 pokoi znajduje się klimatyzacja.

Z uwagi na trwające zagrożenie epidemią COVID-19
Nasz Obiekt rygorystycznie stosuje wszystkie procedury bezpieczeństwa.

Menu
Gościniec Mazurski