Pokoje

W naszym obiekcie Goście nie tylko smacznie zjedzą ale także odpoczną przed dalszą podróżą. W ofercie posiadamy 7 dwuosobowych pokoi. Każdy z nich posiada własną łazienkę oraz mały aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, filiżanki, szklanki, sztućce, kieliszki, kawę i herbatę. Na wyposażeniu 4 pokoi znajduje się klimatyzacja. W 2 pokojach znajduje się jedno duże łóżko dwuosobowe, a w pozostałych  2 łóżka pojedyncze.

W ramach noclegu nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z prywatnego parkingu oraz WiFi. Na terenie Gościńca Mazurskiego znajduje się piękny ogród kwietny z zadaszonym grzybkiem, w którym znajduje się kominek i grill.

W cenię pokoju wliczone jest pyszne śniadanie podawane w formie bufetu szwedzkiego.

Cennik 2020

Pokój 1-osobowy – 150 zł
Pokój 2-osobowy z klimatyzacją – od 180 do 190 zł
Pokój 2-osobowy bez klimatyzacji – 170 zł

Imprezy Okolicznościowe

Gościniec Mazurski to idealne miejsce na  organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin, 18stek, urodzin, imienin, bankietów, andrzejek oraz spotkań biznesowych i imprez firmowych.

Restauracja

Wszystkich naszych Gości serdecznie zapraszamy do stylowej restauracji mieszczącej się w Gościńcu Mazurskim. Nasza sala restauracja jest, duża, przestronna, klimatyzowana a dania bardzo smaczne.

Z uwagi na trwające zagrożenie epidemią COVID-19
Nasz Obiekt rygorystycznie stosuje wszystkie procedury bezpieczeństwa.

Menu
Gościniec Mazurski